*Chris McGeorge: Tik Tak *

30/08/18 - ibelle31 - Vilvoorde
'Tik Tak' van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery. Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, terwijl iedereen dacht aan zelfmoord. Nu, 25 jaar later, wordt hij wakker, geboeid aan een bed in een onbekende hotelkamer, met vijf vreemden die ook net ontwaken. In de badkamer ligt een lijk. Op de tv verschijnt een man met een masker op. Sheppard krijgt de opdracht om binnen 3 uur de moord op te lossen, anders zal iedereen sterven. De moordenaar blijkt een van de aanwezigen te zijn, maar het is onduidelijk wie… Tik Tak is een rollercoasterthriller die je vanaf de eerste bladzijde te pakken heeft.
Ruilstaat: 
Slechts 1 keer gelezen
Categorie: 
Boeken & Tijdschriften
Fictie

Aangeboden voorwerpen

  • Linda Van Rijn: De Jaarclub

    13/09/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Linda Van Rijn: Winterzon

    13/09/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Domo Wafelijzer Piet Huysentruyt

    13/09/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Jamie: De basis van het koken*

    09/09/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Fun Cooking (Lannoo)*

    08/09/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *M.J. Arlidge 'Klikspaan'*

    08/09/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Claude François - Danse ma vie*

    04/09/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *M.J. Arlidge - Piep zei de muis*

    31/08/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • *Smash Hits party*

    28/08/18 - ibelle31 - Vilvoorde
  • 3 in 1

    22/08/18 - ibelle31 - Vilvoorde